ubezpieczenia

Na życie

N

Ubezbieczenia na życie:
Coraz częściej klienci myślą o ubezpieczeniu tego co najcenniejsze czyli życia. Chcąc zabezpieczyć siebie czy swoich najbliższych sięgają po ubezpieczenia, nie tylko w przypadkach kiedy stają się posiadaczami kredytów hipotecznych przy, których banki narzucają posiadanie takiego zabezpieczenia, ale również dobrowolnie podejmują taką decyzję. Biorąc pod uwagę fakt, że jeśli wcześniej zaczynamy korzystać z takich produktów mamy zagwarantowaną niższą składkę ponieważ nr PESEL w tym wypadku ma ogromne znaczenie. Czyli im później zdecydujemy się na wykupienie takiego ubezpieczenia tym wyższe ryzyko i wyższa składka. Współpracujemy z wieloma firmami, w których można ubezpieczyć życie ale również rozszerzyć takie ubezpieczenie o poważne zachorowania czy o ubezpieczenie także członków rodziny.

N

Przyszłość na emeryturze
Dla klientów chcących zabezpieczyć swoją przyszłość w obawie o niską emeryturę mamy do dyspozycji emerytalne programy oszczędnościowe.

N

Przyszłość dzieci lub wnuków
Dla klientów, którzy myślą o zabezpieczeniu przyszłości swoich najmłodszych również oferujemy produkty tzw. posagowe dzięki, którym odłożymy na studia dziecka  bądź wnuka czy na wkład własny do zakupu nieruchomości mieszkalnej.
Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w celu zrobienia symulacji składki w zakresie odpowiednio skonstruowanym pod wymagania klienta.
Do dyspozycji klientów Towarzystwa ubezpieczeniowe z wieloletnimi tradycjami tj. Nationale Nederlanden, Prudential, Allianz.

N

Indywidualne ubezpieczenia grupowe
Dla chętnych również oferujemy indywidualne ubezpieczenia grupowe w TU Generali i Warta. Te produkty charakteryzują się niższymi sumami ubezpieczenia w wyniku śmierci naturalnej ale zabezpieczają nas w szerszym zakresie czyli np. pobyt w szpitalu, operacja, urodzenie dziecka, śmierć osoby bliskiej, uszczerbek na zdrowiu itp.

Opiekun działu

Wojciech Chwedoruk

Specjalista ds. ubezpieczeń

Opiekun działu

Paweł Gruber

Ekspert Finansowy

Jak mogę Ci pomóc?

Zamów rozmowę telefoniczną