kredyty

Kredyty Hipoteczne

N

Zakup domu/mieszkania, na rynku pierwotnym lub wtórnym – przyjdź do Nas znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie – dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przeprowadzimy Cię sprawnie przez cały proces kredytowy, od kompletowania dokumentów, podpisania umowy przedwstępnej (którą bezpłatnie możemy dla Ciebie napisać), po podpisanie umowy kredytowej, aktu notarialnego (współpracujemy z wieloma kancelariami notarialnymi w naszym województwie i nie tylko)  i uruchomienie kredytu.

N

Budowa/remont domu lub mieszkania– zapraszamy – znajdziemy dla Ciebie prosty i tani kredyt hipoteczny. Pomożemy zebrać komplet dokumentów, sporządzimy wspólnie wymagany kosztorys, skontaktujemy Cię z kompetentnym rzeczoznawcą majątkowym, pomożemy w rozliczeniu transz i pozostałych formalnościach związanych z ustanowieniem zabezpieczenia itd.

N

Spłata kredytu hipotecznego – chciałbyś sprawdzić czy w obecnej sytuacji nie ma dla Ciebie tańszych lub po prostu lepszych rozwiązań – zapraszamy przenalizujemy Twoją umowę, zabezpieczenia i być może znajdziemy lepsze i tańsze rozwiązanie, a jak nie to utwierdzimy Cię w przekonaniu, że Twój obecny kredyt jest korzystny i nie warto nic zmieniać.

N

Pożyczka hipoteczna – potrzebujesz gotówki na dowolny cel lub na spłatę innych zobowiązań, a masz nieruchomość, która może być zabezpieczeniem pożyczki hipotecznej lub kredytu konsolidacyjnego – przyjdź do Nas wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Opiekun działu

Paweł Gruber

Ekspert Finansowy

Opiekun działu

Agnieszka Gruber

Ekspert Finansowy

partnerzy

Jak mogę Ci pomóc?

Umów się na bezpłatną konsultację kredytową